16 травня 2024 р. викладачі та студенти кафедри екології, географії та хімії взяли участь у гостьовій лекції Василенко Світлани Василівни, завідувачки навчально-наукового центру розвитку персоналу та лідерства Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, з теми "Цифрові інструменти для реалізації формувального оцінювання (для освітян, які формують здоров'язбережувальну компетентність)". Дякуємо організаторам та спікеру за цікаву і пізнавальну інформацію.

Долина нарцисів – унікальний ботанічний об’єкт світового значення, входить до складу Карпатського біосферного заповідника.

Це найбільша в Європі рівнинна популяція нарцису вузьколистого (Narcissus angustifolius Curt.), яка збереглася у межах Закарпатської низовини (в урочищі Кіреші поблизу м. Хуст).

Кафедра екології, географії та хімії псхихолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету продовжує проводити профорієнтацію для учнів 10-11-х класів

22 травня 2024 р. викладачі кафедри екології, географії та хімії Сачук Р.М. та Велесик Т.А. провели зустріч з учнями 10-11-го класу Тучинського ліцею Гощанської селищної ради.

З таким закликом був проведений майстер-клас, де викладачі кафедри екології, географії та хімії разом зі студентами ознайомитися з лікарськими рослинами, зокрема, що мають радіопротекторні та антиоксидантні властивості, травʼяними зборами, які зміцнюють імунітет, здійснюють заспокійливу дію, виводять токсини з організму. Презентували фіточаї представники Комунального закладу "Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти" Рівненської обласної ради.

Продовжуємо поглиблювати екологічні знання та розвивати екологічне мислення!

У межах заходів, присвячених Дню екологічної освіти, спільно з Рівненським обласним краєзнавчим музеєм відбувся круглий стіл "Екологічні проблеми міста Рівного та шляхи їх вирішення ", де викладачі кафедри екології, географії та хімії разом зі студентами проаналізували проблеми стану довкілля нашого міста та запропонували заходи щодо його покращення.

Викладачі кафедри під час тижня екологічної освіти провели майстер клас "Екоаксесуари - це тренд". Учасники майстер-класу проявили свою творчість під час розмальовування власної торбинки.

Екоторбина - це не просто модно, а тенденція, що обіцяє бути довгостроковою. Це екологічно, практично та красиво!!!

Виховуємо бережливе ставлення до природи!

Здобувачі вищої освіти кафедри екології, географії та хімії психолого-природничого факультету відвідали лекцію «Вплив військових дій на довкілля» та обговорили екологічні наслідки, викликані вторгненням рф.