21 лютого 2024 року відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України в Рівненській області.

   13-14 січня 2024 р., на запрошення кафедри екології, географії та хімії, відбувся візит професора Шінджі ІВАНАГИ (Prof. Shinji IWANAGA) – відомого японського соціолога-урбаніста, який представляє Інститут соціології та соціальних наук університету Мейджі Гакуїн (Meiji Gakuin University, Tokyo). Проф. Шінджі ІВАНАГА був гостьовим лектором  Паризького Університету Сорбонна (Франція), Гамбурзького та Гейдельберзького університетів (ФРН). Він виступав зі своїми лекціями в низці університетів України.

Здобувачі 1 курсу магістратури МЕ-51 проходили виробничу (науково-дослідну) практику в Рівненській філії державної установи «Інститут охорони ґрунтів України». Під час практики здобувачі вищої освіти ознайомилися з основними завданнями ґрунтово-агрохімічного обстеження сільськогосподарських угідь, загальними положеннями еколого-агрохімічної паспортизації полів, земельних ділянок та методами дослідження ґрунтів.  Крім того, навчилися використовувати спеціальне спорядження для проведення польових досліджень. Під час практики здобувачі опрацьовували документацію та ґрунтові зразки, що відібрані при агрохімічному обстеженні сільськогосподарських угідь. Дякуємо в.о. директора Рівненської філії державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» Галині Дмитрівні Крупко за можливість здобути нові знання та вміння!

Свою першу авторську пішохідну екскурсію провели студенти-географи групи Г-31 в розрізі вивчення дисциплін «Туристичне краєзнавство» та «Екскурсознавство». Основний меседж заходу - пізнаємо рідне місто через призму історії та реалії сьогодення!!! До екскурсії долучилися студенти ППФ.

Розпочалася екскурсія з розповіді про студмістечко університету, історії навчального корпусу №2 (вул. Пластова), далі гіди ознайомили з найближчими локаціями району та пам’ятними місцями.

  13.10.-14.10.2023 року професор кафедри екології, георгафії та хімії ППФ РДГУ д.вет.н. Сачук Р.М. та викладач кафедри к.с.-г.н. Пепко В.О. взяли участь у Міжнародному форумі «Перспективи вольєрного та фермерського розведення диких тварин з метою повоєнного відновлення тваринного світу України», який відбувся в с. Радовичі Ковельського району Волинської області на базі ФГ «Аміла». 

24.10.2023 року відбулася Друга Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «ГЕОГРАФІЧНА ОСВІТА У ШКІЛЬНИХ ТА ПОЗАШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ: ПРОБЛЕМИ, ПОШУКИ, ПЕРСПЕКТИВИ».

 У конференції взяли участь викладачі університетів, інститутів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, керівники гуртків Малої академії наук учнівської молоді, методисти з географії, вчителі географії, студенти першого і другого рівнів вищої освіти спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія).

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!!!

Запрошуємо Вас узяти участь у Другій Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «ГЕОГРАФІЧНА ОСВІТА У ШКІЛЬНИХ ТА ПОЗАШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ: ПРОБЛЕМИ, ПОШУКИ, ПЕРСПЕКТИВИ» (24 жовтня 2023 року, РДГУ, м. Рівне). Конференція проходитиме на базі кафедри екології, географії та хімії Рівненський державний гуманітарний університету.

 

18 жовтня студенти спеціальності "Середня освіта (Географія)" та "Екологія" відвідали ТОВ "Т-Стиль", де ознайомилися з сучасними технологіями виробництва тканин та одягу. Підприємство має власний бренд одягу "COLDI" та є лідером на ринку в галузі легкової промисловості України.

Back to top