Здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри екології, географії та хімії психолого-природничого факультету відвідали природні та архітектурні пам’ятки Закарпаття.

    Здобувачі вищої освіти, викладачі кафедри екології, географії та хімії разом з деканатом психолого-природничого факультету відвідали Хмельницьку атомну електростанцію.

    Щорічно 26 квітня Україна і світ вшановує ліквідаторів аварії на ЧАЕС– Героїв, які ціною власного життя захищали людство. Їхній подвиг залишиться навічно в пам’яті українського народу!!!
   В день пам’яті Чорнобиля студенти-географи 1 курсу прослухали лекцію, присвячену 38 роковинам Чорнобильської трагедії (лекцію провели здобувачка магістерського рівня вищої освіти спец. 101 Екологія Авдимірець Д. В., доц. кафедри екології, географії та хімії Костолович М.І.).

  25–27 квітня 2024 року викладачі та аспіранти кафедри екології, географії та хімії взяли участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми біології, екології та хімії». Конференція проходила у змішаному форматі.

     23 квітня аспіранти кафедри екології, географії та хімії відвідали гостьову лекцію доктора габілітованого, професора кафедри систематики та екологічної ботаніки Університету ім. Адама Міцкевича у Познані Збігнєва Цельки на тему: «Зміни флори: вимирання та інвазії рослин».

   18–19 квітня 2024 року викладачі кафедри екології, географії та хімії взяли участь у VІII Міжнародній науково-практичній конференції «Тернопільські біологічні читання – Ternopil Bioscience – 2024», присвяченій 95-річчю від дня народження відомого вченого-мікробіолога, фізіолога рослин та популяризатора науки, професора Кузьми Миколайовича Векірчика.

   9 квітня 2024 року на кафедрі екології, географії та хімії відбулася звітна конференція з педагогічної практики здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Географія).

   02.04.2024 р. студенти спеціальностей "Середня освіта географія" та "Екологія", а також викладачі кафедри екології, географії та хімії (Велесик Т. А., Войтович О.П. та Костолович М.І.) відвідали екскурсію місцевого виробника одягу – компанії «Garne», в ході якої ознайомились з роботою підприємства і мали можливість побачити весь процес виготовлення одягу – від ескізу до готового виробу. Студенти відвідали розкрійний та швейний цехи підприємства, мали можливість спостерігати за цікавим процесом підготовки та пошиття одягу.
   Ця екскурсія була не лише цікавою але й пізнавальною. Всі її учасники висловлюють щиру подяку директору компанії «Garne» Оксані Харькіній за проведену екскурсію, можливість усебічного ознайомлення з інноваційними технологіями, сучасними напрямками розвитку легкої промисловості та за теплий прийом.

Back to top