Майстер-клас "Екологічна продукція - запорука нашого здоров'я"

З таким закликом був проведений майстер-клас, де викладачі кафедри екології, географії та хімії разом зі студентами ознайомитися з лікарськими рослинами, зокрема, що мають радіопротекторні та антиоксидантні властивості, травʼяними зборами, які зміцнюють імунітет, здійснюють заспокійливу дію, виводять токсини з організму. Презентували фіточаї представники Комунального закладу "Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти" Рівненської обласної ради.

Також дегустували пастилу та фруктові чипси крафтового виробництва здорового харчування MY SNACK.

Крім того, учасники майстер-класу мали можливість перевірити домашні овочі на вміст нітратів, виявили перевищення нормативів у картоплі та редисці. Дякуємо організаторам за чудовий захід та корисну інформацію. Разом виховуємо прагнення до здорового способу життя!