18 січня 2022 р. відбулася гостьова онлайн-лекція доктора сільськогосподарських наук, професора, завідувача кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства НУВГП (Рівне) Клименка Миколи Олександровича для аспірантів спеціальності 101 Екологія на тему «Методика виконання дисертаційної роботи».

Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, злагоди, добробуту та родинного затишку.

Нехай новий 2022 рік буде сповнений яскравих кольорів, а гарний настрій та фортуна будуть вашими незмінними супутниками.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

22-23 грудня 2021 р. відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Географія) та 101 Екологія.

  01 грудня 2021 р. відбулася гостьова онлайн-лекція професора Академії Поморської в Слупську (Польща), доктора хабілітованого, проф. кафедри геоекології і геоінформатики Івана Кірвеля для студентів (аспірантів) спеціальностей 101 екологія, 014.07 Середня освіта (Географія) І, ІІ, та ІІІ-го освітніх рівнів на тему «Водні ресурси Білорусі і Польщі та їх зміни у зв’язку з потеплінням клімату». Лекція відбулася на запрошення проректора з науково-педагогічної роботи, європейської інтеграції та інновацій Рівненського державного гуманітарного університету проф. Пелеха Ю.В. в рамках двостороннього договору між університетами.
По закінчені лекції, під час діалогу між студентами, викладачами РДГУ та лектором обговорювалося питання про навчання студентів в Академії Поморській в Слупську на споріднених освітніх програмах з можливістю отримання подвійного диплому, а також проходження наукового стажування викладачів та аспірантів на базі кафедр та наукових лабораторій Слупської академії.

   17 листопада відзначають Міжнародний день студента.

   Вітаємо студентів зі святом. Хай збудуться усі ваші мрії. 

Будьте завжди незалежними, неупередженими, вірте у свої сили та можливості. 

         Зі святом!

    11 листопада 2021 року в стінах Рівненської обласної державної адміністрації відбулося засідання наукової ради області. У наукових слуханнях від кафедри екології, географії та туризму взяли участь проф. Лико Д.В., проф. Мартинюк В.О. та доц. Суходольська І.Л. Наукова дискусія була присвячена питанням поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення та вдосконалення системи підготовки кадрів, а також проєкту обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2022-2026 роки.

    Протягом 18–31 жовтня 2021 року проф. кафедри екології, географії та туризму Мартинюк В.О. пройшов підвищення кваліфікації у Національному центрі «Мала академія наук України» (м. Київ), зокрема в лабораторії ГІС/ДЗЗ зі спецкурсу «Основи дистанційного зондування Землі: аналіз космічних знімків у геоінформаційних системах» (40 год.).

9 листопада 2021 р. доктор ветеринарних наук, професор кафедри екології, географії та туризму Рівненського державного гуманітарного університету Роман Миколайович Сачук прочитав онлайн-лекцію для студентів 2 курсу ФВМ Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького на тему «Превентивна гігієна вимені корів».

Back to top