9 квітня 2024 року на кафедрі екології, географії та хімії відбулася звітна конференція з педагогічної практики здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Географія).

02.04.2024 р. студенти спеціальностей "Середня освіта географія" та "Екологія", а також викладачі кафедри екології, географії та хімії (Велесик Т. А., Войтович О.П. та Костолович М.І.) відвідали екскурсію місцевого виробника одягу – компанії «Garne», в ході якої ознайомились з роботою підприємства і мали можливість побачити весь процес виготовлення одягу – від ескізу до готового виробу. Студенти відвідали розкрійний та швейний цехи підприємства, мали можливість спостерігати за цікавим процесом підготовки та пошиття одягу.
   Ця екскурсія була не лише цікавою але й пізнавальною. Всі її учасники висловлюють щиру подяку директору компанії «Garne» Оксані Харькіній за проведену екскурсію, можливість усебічного ознайомлення з інноваційними технологіями, сучасними напрямками розвитку легкої промисловості та за теплий прийом.

14 березня відсвяткував свій ювілей професор кафедри екології, географії та хімії, доктор біологічних наук Андрій Валерійович Лисиця.
   Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, вдома – увага та взаєморозуміння, у серці – світло від людської вдячності. Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів, гідно насолоджуватися кожною хвилиною свого життя, передавати свою мудрість і знання наступним поколінням, вірити в свої сили, не переставати мріяти.

11.03.2024 р. у рамках співпраці РДГУ та ТОВ «ДЕВІЕ» Романом Миколайовичем Сачуком, доктором ветеринарних наук, професором кафедри екології, географії та хімії Рівненського державного гуманітарного університету, за сумісництвом завідувачем лабораторії з контролю якості, безпечності та реєстрації ветеринарних лікарських засобів і кормових добавок ТОВ «ДЕВІЕ» на базі дільниці з виробництва, зберігання та розприділення води очищеної, було проведено відкрите заняття «Виробництво та контроль якості води, що використовують при виробництві лікарських засобів» - для здобувачів освітньо-професійної програми «Екологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 101 «Екологія».

21 лютого 2024 року відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України в Рівненській області.

13-14 січня 2024 р., на запрошення кафедри екології, географії та хімії, відбувся візит професора Шінджі ІВАНАГИ (Prof. Shinji IWANAGA) – відомого японського соціолога-урбаніста, який представляє Інститут соціології та соціальних наук університету Мейджі Гакуїн (Meiji Gakuin University, Tokyo). Проф. Шінджі ІВАНАГА був гостьовим лектором  Паризького Університету Сорбонна (Франція), Гамбурзького та Гейдельберзького університетів (ФРН). Він виступав зі своїми лекціями в низці університетів України.

Здобувачі 1 курсу магістратури МЕ-51 проходили виробничу (науково-дослідну) практику в Рівненській філії державної установи «Інститут охорони ґрунтів України». Під час практики здобувачі вищої освіти ознайомилися з основними завданнями ґрунтово-агрохімічного обстеження сільськогосподарських угідь, загальними положеннями еколого-агрохімічної паспортизації полів, земельних ділянок та методами дослідження ґрунтів.  Крім того, навчилися використовувати спеціальне спорядження для проведення польових досліджень. Під час практики здобувачі опрацьовували документацію та ґрунтові зразки, що відібрані при агрохімічному обстеженні сільськогосподарських угідь. Дякуємо в.о. директора Рівненської філії державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» Галині Дмитрівні Крупко за можливість здобути нові знання та вміння!

Свою першу авторську пішохідну екскурсію провели студенти-географи групи Г-31 в розрізі вивчення дисциплін «Туристичне краєзнавство» та «Екскурсознавство». Основний меседж заходу - пізнаємо рідне місто через призму історії та реалії сьогодення!!! До екскурсії долучилися студенти ППФ.

Розпочалася екскурсія з розповіді про студмістечко університету, історії навчального корпусу №2 (вул. Пластова), далі гіди ознайомили з найближчими локаціями району та пам’ятними місцями.