• Lorem ipsum dolor sit amet
  • Consectetur adipiscing elit
  • Praesent sed faucibus
loading...

Вимкни світло на годину – збережи природу планети Земля!

   Кафедра екології, географії та туризму просить підтримати проведення всесвітньої кампанії Година Землі – 2019 30 березня 2019 року о 20:30 год.


   Люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднання дій людей збереження природи нашої Планети.

   Година Землі – це міжнародна акція, ініційована у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

   Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та Уряду у сфері енергоефективності, збереження довкілля, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

   Звертаємось до всіх свідомих громадян, підприємств та організацій Рівненщини активно взяти участь у акції Година Землі–2019 30 березня 2019 року о 20:30 год. вимкнути світло і прилади на одну годину.

Змінюйте світ на краще!

Back to top