Екскурсія «Стежками рідного міста»
Польова практика (Дермансько-Острозький національний природний парк)
Лекція професорки Vaida Šeirienė з Інституту геології та географії Центру природничих наук (Вільнюс, Литва)
23 березня 2023 р. на запрошення кафедри екології, географії та туризму прочитала лекцію професорка Vaida Šeirienė з Інституту геології та географії Центру природничих наук (Вільнюс, Литва) на тему «Озерні відклади – хроніка природних та антропогенних змін». Лекцію прослухали студенти спеціальностей 101 Екологія (І, ІІ освітніх рівнів), 014.07 Середня освіта (Географія) 1-го та 2-го освітніх рівнів та аспіранти І-IV курсів ОПП 101 Екологія.
Vaida Šeirienė, Doctor (Natural sciences), Senior researcher, Head of the Laboratory of Quaternary Research, Nature Research Centre Institute of Geology and Geography, Vilnius, Lithuania.
ІI етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у відділені «Науки про Землю», секції «Географія та ландшафтознавство»
II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України
14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ № 945/2006 про установу цієї пам’ятної дати підписаний Президентом України 10 листопада 2006 року.
12.12.2019 студенти першого курсу спеціальності Середня освіта (Географія) відвідали Рівненську обласну універсальну наукову бібліотеку в якій проходила зустріч з ліквідаторами ЧАЕС. Гості цієї зустрічі розповідали студентам деталі страшної катастрофи. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи! А пам’ять про ті події, передана з покоління в покоління, вчить нас цінувати мир і спокій на нашій землі.
Екскурсія до Рівненського обласного краєзнавчого музею та Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.
28 листопада 2019 року студенти першого курсу спеціальності Середня освіта (Географія) відвідали Рівненський обласний краєзнавчий музей та Рівненську обласну універсальну наукову бібліотеку.
Відомо, що у формуванні духовної особистості важлива роль належить краєзнавству. Саме тому, відвідування музеїв та бібліотек є невід’ємною складовою освітньо-виховного процесу. Фахівці закладу підготували для студентів змістовну інформацію про становлення та розвиток Рівненщини. Студенти мали змогу дізнатись про перші поселення людей у нашому краї, яким було їх помешкання та побут, з неповторною красою та природними багатствами Рівненської області (ознайомилися з експонатами, які розповідають про історію розвитку життя на Землі, корисними копалинами, водними ресурсами, тваринним і рослинним світом). Завдяки змістовній екскурсії Рівненським обласним краєзнавчим музеєм студенти оновити свої знання з історії Рівненщини та історії держави.
У бібліотеці студенти більш детально ознайомилися з культурним простором краю, літературним життям та культурно-освітнім відродженням краю. Студенти відчули гордість за свій край - Рівненщину? та міцний зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій землі і створювали її красу. Екскурсія до Рівненського обласного краєзнавчого музею та Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки залишила незабутні враження та приємні спогади.
Екскурсія до Авіаційної метеорологічної станції (цивільна) м. Рівне.
18 листопада 2019 р. студенти кафедри екології, географії та туризму психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету були на екскурсії у "Авіаційній метеорологічній станції (цивільній)" м. Рівне.
"Авіаційна метеорологічна станція (цивільна)" м. Рівне здійснює всі види метеорологічних спостережень (в т. ч. і авіаційних), дані яких включені для міжнародного обміну, а також прогностичне забезпечення авіації та галузей економіки Рівненської області.
Основні завдання "Авіаційної метеорологічної станції (цивільна)" м. Рівне:
– прогнозування умов погоди та метеорологічне обслуговування авіації, що включає в себе послуги із забезпечення метеорологічними прогнозами, консультаціями і спостереженнями, а також іншою метеорологічною інформацією та послугами, що надаються для суб'єктів авіаційної діяльності відповідно до вимог документів, чинних в Україні, та стандартів міжнародних організацій;
– забезпечення, органів державної влади, місцевого самоврядування, суб'єктів галузей економіки, населення, Збройних Сил, інших споживачів інформацією загального користування про гідрометеорологічні умови та забруднення навколишнього природного середовища, прогнозами та попередженнями про небезпечні та стихійні гідрометеорологічні явища, а також здійснення гідрометеорологічного обслуговування;
– проведення комплексу спостережень: метеорологічних авіаційних, метеорологічних приземних за програмою опорної мережі, метеорологічних та інших спостережень, передбачених планами робіт, їх своєчасне оброблення та передачу інформації споживачам, в тому числі про небезпечні та стихійні гідрометеорологічні явища.
На невеличкому метеомайданчику АМСЦ площею 26м х 26м, розташовані прилади і обладнання для вимірювання метеорологічних величин та явищ.
Памяті друзів
На фото студенти та викладачі РДГУ серед учасників туристичних змагань "Памяті друзів" 4 жовтня 2015 року - Надслучанський ландшафтний регіональний парк
Техніка безпеки тиристів в горах
Фотографії з семінару "Техніка безпеки туристів в горах", що відбувся 23-27 січня 2016 року в Карпатському біосферному заповіднику. На фотографіях студенти спеціальностей екологія, географія, туристичне обслуговування, а також студенти Барановицького державного університету (Білорусь) на горі Говерла (24 січня 2016 року). А також фотографії на фоні ЛНУ ім. Франка під час екскурсій по м. Львів
Туристичний гендикап
Студенти спеціальностей географія та туризм на "Туристичному гендикапі-2015", що проводився кафедрою фізичного виховання та кафедрою екології, географії та туризму 29 вересня 2015 року в лісовому масиві поблизу с. Новостав. На фотографіях змагання з "лісового футболу", "лісового волейболу" та біля туристичної ватри.
Всеукраїнська науково-практична конференція
Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Екологічні проблеми природокористування та охорона навколишнього середовища» (Рівне, 21-23 жовтня 2015 року) та науково-краєзнавча екскурсія до "Базальтових стовпів", санаторію "Червона калина", музею "Пересопниця" викладачів та студентів в рамках конференції