Подорож Закарпаттям

Здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри екології, географії та хімії психолого-природничого факультету відвідали природні та архітектурні пам’ятки Закарпаття.

Відвідали санаторій «Карпати» та палац австрійського графа Фрідріха Шенборна (пам. архітектури ХІХ ст.), замок «Паланок» (пам. Архітектури XVI ст.) – унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури з поєднанням різних стилів, хустський замок. Також відвідали ферму «Карпатський буйвол», де побачили рідкісних тварин та посмакували незвичним та екологічно чистим сиром.

Відвідали унікальну пам’ятку живої природи – «Долину Нарцисів», яка знаходиться в урочищі Кіреш між р. Тиса та р. Хустець, а також першу закарпатську равликову ферму.  Побували в замку Сент Міклош.

Учасники поїздки ознайомитися з історією і традиціями краю, тутешнім колоритом, поринути у світ унікальних природних див, мальовничих гірських ландшафтів.