Екскурсія до виробника одягу – компанії GARNE

02.04.2024 р. студенти спеціальностей "Середня освіта географія" та "Екологія", а також викладачі кафедри екології, географії та хімії (Велесик Т. А., Войтович О.П. та Костолович М.І.) відвідали екскурсію місцевого виробника одягу – компанії «Garne», в ході якої ознайомились з роботою підприємства і мали можливість побачити весь процес виготовлення одягу – від ескізу до готового виробу. Студенти відвідали розкрійний та швейний цехи підприємства, мали можливість спостерігати за цікавим процесом підготовки та пошиття одягу.
   Ця екскурсія була не лише цікавою але й пізнавальною. Всі її учасники висловлюють щиру подяку директору компанії «Garne» Оксані Харькіній за проведену екскурсію, можливість усебічного ознайомлення з інноваційними технологіями, сучасними напрямками розвитку легкої промисловості та за теплий прийом.