Відкрите заняття «Виробництво та контроль якості води, що використовують при виробництві лікарських засобів»

11.03.2024 р. у рамках співпраці РДГУ та ТОВ «ДЕВІЕ» Романом Миколайовичем Сачуком, доктором ветеринарних наук, професором кафедри екології, географії та хімії Рівненського державного гуманітарного університету, за сумісництвом завідувачем лабораторії з контролю якості, безпечності та реєстрації ветеринарних лікарських засобів і кормових добавок ТОВ «ДЕВІЕ» на базі дільниці з виробництва, зберігання та розприділення води очищеної, було проведено відкрите заняття «Виробництво та контроль якості води, що використовують при виробництві лікарських засобів» - для здобувачів освітньо-професійної програми «Екологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 101 «Екологія».

Професор Сачук Р.М. відмітив, що вода - еліксир життя. З технічної точки зору, природна питна вода зазвичай не є "чистою", що є не менш важливим, оскільки людина потребує питної води з розчиненими мінералами та кальцієм. Проте, очищена вода, передусім, передбачає видалення сторонніх речовин, і тому вона не придатна для пиття. Численні переваги, якими ми користуємося в повсякденному житті, були б неможливі без очищеної води, і ми, як правило, не знаємо, що очищена вода є основним компонентом багатьох засобів для догляду за шкірою, якими ми користуємося щодня. Наголосив, що на ТОВ «ДЕВІЕ» з 2019 р успішно працює система з виробництва, зберігання та розприділення води очищеної СОВ 19-18 ТОВ «ТЕРМОДИСТИЛЯЦІЯ РВ». Детально розказав про склад системи з виробництва, зберігання та розприділення води очищеної СОВ 19-18, зупинився на роботі насосної станції Deprollo JCRm2A + ГА 100, показав фільтри ARCAL 1, мультимедійні фільтри WS1 TC, фінішні фільтри та інше устаткування, яке входить до системи. Детально зупинився на вимогах до вихідної води, яка потрапляє на вхід системи оборотного осмосу. Після закінчення з ознайомленням роботи з системою виробництва, зберігання та розприділення води очищеної СОВ 19-18 на базі лабораторії з контролю якості, безпечності та реєстрації ветеринарних лікарських засобів і кормових добавок, студенти ознайомилися з сертифікатами якості на воду. Дізнавшись про контрольні показники, встановили що очищена вода гарантує стабільно безпечну воду всюди, де потрібен найвищий стандарт чистоти.