Екскурсія до стародавнього міста Кременець

У рамках навчально-польової практики викладачі кафедри екології, географії та туризму і здобувачі вищої освіти спеціальностей 101 Екологія та 014.07 Середня освіта (Географія) 1-3 курсів побували у місті Кременець.

• Побачили унікальні ландшафти Кременецьких гір, піднімалися на замкову гору, насолоджувалися панорамою міста;
  • Відвідали Кременецький ботанічний сад, який вдало поєднує велику колекцію рослин з усього світу та самобутню флору Кременецьких гір;
  • Історико-культурні об’єкти міста: Богоявленський Кременецький жіночий монастир, Кременецький ліцей.

Кременець та гора Бона стали приємним відкриттям для студентів: усі отримали сплеск позитивних емоцій та ознайомилися з унікальними природними й історико-культурними об’єктами, що мають важливе наукове, природоохоронне, рекреаційне та оздоровче значення.

k_1
k_3