ІІ етап Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів МАН України (секція «Гідрологія»)

Кафедра екології, географії та туризму РДГУ висловлює слова вдячності вчителю географії, вчителю-методисту ліцею № 14 Мащук Тетяні Василівні за наукову співпрацю з кафедрою та у підготовці обдарованої учнівської молоді з географії у Всеукраїнському конкурсі МАН України.
   Вітаємо наукового керівника, канд. геогр. наук, проф. кафедри екології, географії та туризму Мартинюка Віталія Олексійовича з успішною підготовкою переможця (1 місце) ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН України в секції «Гідрологія» Антосюка Віталія Руслановича, учня 11 класу ліцею № 14 м. Рівного.
    Віталію, ми раді за Тебе, що обираєш майбутній фах ГЕОГРАФІЯ!