Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні святкує День народження прекрасна людина та наш чудовий керівник д.с.г.н., проф. Дарія Василівна Лико! Ми щиро вітаємо Вас, бажаємо міцного здоров’я та довгих років життя. Ви для нас є прикладом мудрої жінки з невичерпною енергією, що завжди стимулює до нових досягнень та реалізації різних задумів. Ми пишаємося, що працюємо під керівництвом такої талановитої та сповненої позитивної енергії людини і дуже сподіваємося, що Ви ще довго будете вести вперед нашу успішну дружну команду до підкорення нових вершин. Дякуємо, що Ви є у нашому житті! Залишайтеся завжди такою ж витонченою і чарівною жінкою! Щастя Вам і зоряних успіхів у всьому!
   З найкращими побажаннями та великою повагою колектив кафедри екології, географії та туризму!