Екскурсія в Карпати

08.10-10.10.2021 студенти кафедри екології, географії та туризму разом із іншими групами психолого-природничого факультету здійснили екскурсійну поїздку в межах Карпатського регіону.

Під час подорожі студенти побували на території національного природного парку «Синевир», зокрема в «Реабілітаційному центрі бурих ведмедів» та «Долині вовків», піднялися до високогірного озера України Синевир та на гору Озерна. Захоплюючим було купання в термальних водах басейну «Жайворонок». Незабутні враження у студентів залишилися від відвідин замку «Паланок» у м. Мукачево й туристичної локації «Географічний центр Європи», що у Рахівському районі. У столиці карпатського туризму Яремчі студенти побували біля мальовничого водоспаду Пробій, ринку народних промислів гуцульського краю.
     Під час триденної мандрівки студенти мали можливість насолодитися краєвидами Українських Карпат та детальніше познайомитися із самобутньою культурою західного регіону України.