І Міжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток суспільства: концептуальні та практичні аспекти»

11 червня 2021 р. у дистанційному (онлайн) форматі на базі Рівненської обласної ради відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток суспільства:  концептуальні та практичні аспекти», співорганізатором якої була кафедра екології, географії та туризму.

З вітальним словом виступила Лико Дарія Василівна, доктор сільськогосподарських наук, професор завідувач кафедри. На пленарному засідання представив результати наукової роботи викладачів кафедри Мартинюк В.О. кандидат географічних наук, професор у доповіді «Демографічні проблеми Рівненської області у контексті реалізації Цілей сталого розвитку». У конференції також взяли учать Лисиця А.В., Лико С.М, Портухай О.І., Сачук Р.М., Велесик Т.А., Войтович О.П., Костолович М.І., Якута О.О.

Програма конференції