Всесвітній день дикої природи

3 березня – Всесвітній день дикої природи.
Мета відзначення цього дня: привертання уваги до цінності дикої природи та її різноманітності.

Викладачами кафедри екології, географії та туризму було проведено тематичні бесіди із здобувачами вищої освіти щодо цінності лісів та важливості збереження видів дикої природи нашого регіону. Учасники заходу взяли участь у дискусії «Як запобігти торгівлі видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення?».
Основний меседж заходу: Захищати і берегти природу повинен кожен із нас.
До заходу долучився заступник голови Рівненської обласної організації ГО «Українське товариство мисливців і рибалок» Пепко Володимир Олександрович з доповіддю на тему «Санітарно-гігієнічна оцінка вольєрних комплексів для диких копитних тварин та удосконалення технології їх утримання».
Колектив кафедри пропонує всім не байдужим долучитися до популяризації принципів свідомого ставлення до дикої природи.