Відбувся науково-методичний семінар

23 вересня 2020 року на кафедрі екології, географії та туризму психолого-природничого факультету в режимі online відбувся науково-методичний семінар «ГЕОГРАФІЧНА ОСВІТА У ШКІЛЬНИХ ТА ПОЗАШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ: ПРОБЛЕМИ, ПОШУКИ, ПЕРСПЕКТИВИ».

У семінарі взяли участь провідні науковці, учителі географії, методисти загальноосвітніх навчальних закладів, Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Обласного комунального позашкільного навчального закладу «Рівненська Мала Академія наук учнівської молоді» Рівненської облради.

Серед основних питань, які були обговорені фахівцями необхідно відзначити:
- удосконалення навчального плану з підготовки магістра спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) у світлі сучасних вимог до підготовки вчителя географії;
- роль сучасної шкільної географії в громадянському житті та кар’єрному зростанні особистості;
- сучасний освітній інструментарій компетентнісно орієнтованого навчання географії;
- досвід реалізації розвиваючого і збагачуючого навчання обдарованої молоді за моделлю Джозефа Рензуллі в закладі позашкільної освіти;
- інтеграція природничих наук у змісті старшої школи: від теорії до практики та інші.

Ознайомитися із програмою науково-методичного семінару можна за наступним посиланням