14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ № 945/2006 про установу цієї пам’ятної дати підписаний Президентом України 10 листопада 2006 року.

12.12.2019 студенти першого курсу спеціальності Середня освіта (Географія) відвідали Рівненську обласну універсальну наукову бібліотеку в якій проходила зустріч з ліквідаторами ЧАЕС. Гості цієї зустрічі розповідали студентам деталі страшної катастрофи. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи! А пам’ять про ті події, передана з покоління в покоління,  вчить нас цінувати мир і спокій на нашій землі.