Третя міжнародна науково-практична конференція

«Регіональні геоекологічні проблеми
в умовах сталого розвитку»

18-20 жовтня 2018 р. була проведена третя міжнародна науково-практична конференція «Регіональні геоекологічні проблеми в умовах сталого розвитку».

Організатор конференції - кафедра екології, географії та туризму психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету. У конференції взяли участь 188 науковців з України, Білорусії, Румунії, Литви та Польщі. У перший день конференції для усіх бажаючих учасників проведено екскурсію вулицями м. Рівне, відвідано музей бурштину та музей ковальства.

Урочисте відкриття конференції відбулося в актовій залі Рівненського державного гуманітарного університету.

Доповіді на різні теми, сформовані у п’ять секції, були присвячені проблемам довкілля, природокористування, природозбереження та сталому розвитку.

У межах конференції були проведені наступні сесії:

– секція 1. Раціональне використання природно-ресурсного потенціалу. Антропогенні зміни надр та ґрунтового покриву. екологічно чисті продукти харчування (39 учасників);

– секція 2. Регіональні геоекологічні проблеми річкових та озерних басейнових систем. проблеми питної води (30 учасників);

– секція 3. Геоекологія міського середовища. стан атмосферного повітря та проблема глобальних змін клімату (31 учасник);

– секція 4. Екологічна мережа і заповідна справа як складові регіональної стратегії збереження та відтворення біорізноманіття та ландшафтного різноманіття (53 учасники);

– секція 5. Розробка сучасних екологічних технологій та інженерних засобів захисту довкілля. регіональна екологічна політика і освіта для сталого розвитку(35 учасників).

Усі бажаючі взяли участь в обговорені актуальних питань за напрямами роботи конференції.