Екскурсія до Рівненського обласного краєзнавчого музею та Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

28 листопада 2019 року студенти першого курсу спеціальності Середня освіта (Географія) відвідали Рівненський обласний краєзнавчий музей та Рівненську обласну універсальну наукову бібліотеку.

Відомо, що у формуванні духовної особистості важлива роль належить краєзнавству. Саме тому, відвідування музеїв та бібліотек є невід’ємною складовою освітньо-виховного процесу. Фахівці закладу підготували для студентів змістовну інформацію про становлення та розвиток Рівненщини. Студенти мали змогу дізнатись про перші поселення людей у нашому краї, яким було їх помешкання та побут, з неповторною красою та природними багатствами Рівненської області (ознайомилися з експонатами, які розповідають про історію розвитку життя на Землі, корисними копалинами, водними ресурсами, тваринним і рослинним світом). Завдяки змістовній екскурсії Рівненським обласним краєзнавчим музеєм студенти оновити свої знання з історії Рівненщини та історії держави.
      У бібліотеці студенти більш детально ознайомилися з культурним простором краю, літературним життям та культурно-освітнім відродженням краю. Студенти відчули гордість за свій край - Рівненщину? та міцний зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій землі і створювали її красу. Екскурсія до Рівненського обласного краєзнавчого музею та Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки залишила незабутні враження та приємні спогади.