Методичний семінар

Методичний семінар для аспірантів

«Дотримання основних принципів академічної доброчесності

та порядок перевірки наукових робіт на плагіат в РДГУ».

З метою запровадження правил і норм академічної доброчесності та дотримання стандартів чесної та високопрофесійної діяльності науково-педагогічних і педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти у науково-дослідницькій сфері та освітньому процесі на кафедрі екології, географії та туризму було проведено методичний семінар для аспірантів «Дотримання основних принципів академічної доброчесності та порядок перевірки наукових робіт на плагіат в РДГУ».
    Доц. Логвиненко І.П. зазначила основні принципи академічної доброчесності та шляхи її дотримання; окреслила можливі порушення принципів академічної доброчесності та види академічної відповідальності за ці порушення.
    Важливим аспектом зустрічі було роз’ясненя процедури перевірки наукових робіт на плагіат, що запроваджена у Рівненському державному гуманітарному університеті. Зокрема, учасниками семінару було обговорено порядок проведення перевірки наукових робіт системою StrikePlagiarism.