Індивідуальний план наукової роботи аспіранта
Звіт 1 семестр
Витяг з протоколу засідання кафедри екології, географії та туризму 1 семестр

Авторські профілі

Google Scholar :

ORCID:

ІІ Міжнародна конференція "Моделі міждисциплінарних та міжгалузевих освітніх та освітньо-наукових програм: виклики, можливості та варіанти впровадження" (5-6 липня 2021) /45 год./

Список наукових публікацій

Методичний семінар для аспірантів

«Дотримання основних принципів академічної доброчесності

та порядок перевірки наукових робіт на плагіат в РДГУ».

З метою запровадження правил і норм академічної доброчесності та дотримання стандартів чесної та високопрофесійної діяльності науково-педагогічних і педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти у науково-дослідницькій сфері та освітньому процесі на кафедрі екології, географії та туризму було проведено методичний семінар для аспірантів «Дотримання основних принципів академічної доброчесності та порядок перевірки наукових робіт на плагіат в РДГУ».
    Доц. Логвиненко І.П. зазначила основні принципи академічної доброчесності та шляхи її дотримання; окреслила можливі порушення принципів академічної доброчесності та види академічної відповідальності за ці порушення.
    Важливим аспектом зустрічі було роз’ясненя процедури перевірки наукових робіт на плагіат, що запроваджена у Рівненському державному гуманітарному університеті. Зокрема, учасниками семінару було обговорено порядок проведення перевірки наукових робіт системою StrikePlagiarism.

Дочірні категорії